PUI
PURINA Gourmet Gold Mus z kurczakiem - mokra karma dla kota - 85g
4,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Waga produktu | 85 g |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Smak karmy | Łosoś |
| Smak karmy | Kurczak |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne, Zdrowie dróg moczowych |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Niewystarczająca wydolność nerek |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Pojemność | 85 g |
| Rodzaj produktu | Karma mokra |
| Główny smak | Drób |
| Seria | GOURMET Gold |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
Zawartość opakowania
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Ilość | 1 |
Wartości odżywcze
| Zawartość manganu | 6,2 mg/kg |
| Popiół surowy | 3,2% |
| Bez soi | Brak danych |
| Zawartość żelaza | 31,6 mg/kg |
| Zawartość witaminy A | 900 IU/kg |
| Zawartość miedzi | 3,5 mg/kg |
| Białko | 10,5% |
| Zawartość tłuszczu | 7% |
| Zawartość wilgoci | 77,5% |
| Zawartość cynku | 51 mg/kg |
| Bez cukru | Nie |
| Zawartość witaminy D3 | 140 IU/kg |
| Bezglutenowe | Nie |
| Wapń | 0,4% |
| Włókna surowe | 0,1% |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin. |
| Ostrzeżenia | Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].