ECO
Robot do mycia okien Ecovacs Winbot Mini (biały)
1 180,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Dodatkowe informacje | Przypomnienie o opróżnieniu zbiornika na wodę |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Przeznaczenie | Okno |
| Poziom hałasu | 63 dB |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,06 l |
| Dodatkowe informacje | Inteligentne planowanie tras |
| Kolor produktu | Biały |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Dodatkowe informacje | Zabezpieczenie przed wyłączeniem |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Wykrywanie krawędzi | Tak |
| Automatyczny powrót do punktu wyjścia | Tak |
| Minimalny rozmiar okna (SxW) | 22 x 25 cm |
| Komunikaty głosowe | Tak |
| Ilość baterii | 1 |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Liczba dysz | 4 |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Zasada działania | Ssanie |
| Pojemność baterii | 3000 mAh |
| Tryby czyszczące | Szybkie czyszczenie, dokładne czyszczenie, czyszczenie punktowe |
| Płyn czyszczący | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 215 mm |
| Waga produktu | 1,3 kg |
| Wysokość produktu | 215 mm |
| Wymiary ściereczki czyszczącej | 215 x 215 mm |
| Długość liny mocującej | 330 cm |
| Długość przewodu | 4,7 m |
| Głębokość produktu | 55 mm |
Moc
| Napięcie baterii | 3,6 V |
| Waga baterii/akumulatora | 55 g |
| Czas ładowania | 3 godz |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Moc ssania | 7500 Pa |
| Napięcie znamionowe | 24 V |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Moc znamionowa | 90 W |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Zasilacz x 1 |
| Zawartość opakowania | Linka bezpieczeństwa x 1 |
| Zawartość opakowania | Roztwór czyszczący x 1 |
| Zawartość opakowania | Robot x 1 |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Zawartość opakowania | Ściereczka do czyszczenia x 2 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymaj robota z dala od cieczy i wilgoci, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj robota sprzątającego bez nadzoru podczas pracy. |
| Ostrzeżenia | Przechowuj produkt w suchym miejscu, z dala od dzieci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].