ECO
Robot sprzątający Ecovacs Deebot N20
1 013,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Zawartość opakowania | Narzędzie do czyszczenia x 1 |
| Zawartość opakowania | Robot x 1 |
| Zawartość opakowania | Szczotka boczna x 1 |
| Zawartość opakowania | Stacja ładowania x 1 |
Konstrukcja
| Komunikaty głosowe | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Liczba kół | 3 szt. |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Rodzaj zbiornika dozownika | OZMO™ |
| Kształt | Okrągły |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymaj robota z dala od cieczy i wilgoci, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj robota sprzątającego bez nadzoru podczas pracy. |
| Ostrzeżenia | Przechowuj produkt w suchym miejscu, z dala od dzieci. |
Wydajność
| Wykrywanie dywanów | Tak |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Tryby czyszczące | Odkurzanie/odkurzanie i mopowanie |
| Poziom hałasu | 65 dB |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,22 l |
| Funkcja programowania | Tak |
| Mycie na mokro | Tak |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,4 l |
| Typ nawigacji | Laser Distance Sensor (LDS) |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Posadzki | Dywan |
| Posadzki | Płytki |
| Posadzki | Podłoga |
| Zintegrowane czujniki | Wysokości, Przeszkód |
Moc
| Czas pracy | 170-300 min |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Moc znamionowa | 45 W |
| Moc ssania | 8000 Pa |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania | 6,5 godz |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Napięcie znamionowe | 14,8 V |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 353 mm |
| Szerokość produktu | 351 mm |
| Wymiary stacji bazowej | 218 x 73 x 111 mm |
| Wysokość produktu | 96 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].