ECO
Robot do mycia okien Ecovacs Winbot W2 Pro Omni
2 238,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Grubość szyby | 3 mm |
| Raport głosowy | Tak |
| Automatyczny powrót do punktu wyjścia | Tak |
| Rodzaj silnika | Silnik bezszczotkowy |
| Poziom hałasu | 63 dB |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,06 l |
| Zasada działania | Ssanie |
| Minimalny rozmiar okna (SxW) | 30 x 40 cm |
| Wykrywanie krawędzi | Tak |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Zawartość opakowania | Karabinek |
| Zawartość opakowania | Ściereczka do czyszczenia x 2 |
| Zawartość opakowania | Płyn czyszczący x 1 |
| Zawartość opakowania | Linka bezpieczeństwa x 1 |
| Zawartość opakowania | Wielofunkcyjna stacja x 1 |
| Zawartość opakowania | Zasilacz x 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymaj robota z dala od cieczy i wilgoci, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Przechowuj produkt w suchym miejscu, z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj robota sprzątającego bez nadzoru podczas pracy. |
Waga i rozmiary
| Długość linki | 1 m |
| Szerokość produktu | 271 mm |
| Waga bazy | 5,5 kg |
| Długość przewodu | 5,5 m |
| Wysokość produktu | 77 mm |
| Wymiary stacji bazowej | 312 x 215 x 327 mm |
| Głębokość produktu | 271 mm |
| Waga produktu | 1,6 kg |
Moc
| Czas ładowania | 3 godz |
| Pojemność baterii | 4500 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Moc znamionowa | 126 W |
| Napięcie | 24 V |
| Moc ssania | 5500 Pa |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Czas pracy | 110 min |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 406 mm |
| Wysokość opakowania | 297 mm |
| Głębokość opakowania | 380 mm |
| Waga opakowania | 8,5 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].