ECO
Robot sprzątający Ecovacs Deebot N20 Plus (biały)
1 415,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Obsługiwane aplikacje | ECOVACS HOME |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Ilość etapów filtracji powietrza | 4 |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| System filtracji | Tak |
Moc
| Pobór mocy | 45 W |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania | 6,5 godz |
| Napięcie baterii | 14,8 V |
| Czas pracy | 300 min |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 96 mm |
| Szerokość produktu | 353 mm |
| Głębokość produktu | 351 mm |
Wydajność
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Typ nawigacji | TrueMapping 2.0 |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,4 l |
| Wartość progowa wspinaczki (max) | 2 cm |
| Mycie na mokro | Tak |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie, Purification |
| Poziom hałasu | 65 dB |
| Moc ssania | 8000 Pa |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,22 l |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowuj produkt w suchym miejscu, z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj robota sprzątającego bez nadzoru podczas pracy. |
| Ostrzeżenia | Trzymaj robota z dala od cieczy i wilgoci, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].