ECO
Robot do mycia okien Ecovacs Winbot W2 PRO (OUTLET)
1 439,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Poziom hałasu | 63 dB |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Kolor produktu | Biały |
| Minimalny rozmiar okna (SxW) | 30 x 40 cm |
| Zasada działania | Ssanie |
Moc
| Czas pracy | 110 min |
| Pojemność baterii | 4500 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Źródło zasilania | Bateria |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 310 mm |
| Wysokość opakowania | 176 mm |
| Głębokość opakowania | 320 mm |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 3,1 kg |
| Wysokość produktu | 77 mm |
| Głębokość produktu | 271 mm |
| Szerokość produktu | 271 mm |
Szczegóły techniczne
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Zawartość opakowania
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].