RMA
Robot sprzątający Dreame L10s Pro Gen3 (biały)
1 207,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Typ filtra | HEPA |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Samoczyszczący | Nie |
| Filtr | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Typ nawigacji | Laser Distance Sensor (LDS) |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Pojemnik na kurz |
| Kształt | Okrągły |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
Wydajność
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,47 l |
| Mycie na mokro | Tak |
| Typ szczotki | Szczotka główna i szczotka boczna |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,3 l |
Moc
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Czas pracy | 155 min |
| Moc znamionowa | 75 W |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Moc ssania | 13000 Pa |
| Napięcie baterii | 14,4 V |
| Czas ładowania | 6 godz |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość | 1 szt. |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Szczotka boczna x 1 |
| Zawartość opakowania | Stacja dokująca x 1 |
| Zawartość opakowania | Pojemnik na kurz x 1 |
| Zawartość opakowania | Osłona szczotki głównej x 1 |
| Zawartość opakowania | Podkładka do mopa x 2 |
| Zawartość opakowania | Szczotka główna x 1 |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel zasilający x 1 |
| Zawartość opakowania | Odkurzacz x 1 |
| Zawartość opakowania | Ściereczki do mopowania x 2 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowuj produkt w suchym miejscu, z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Trzymaj robota z dala od cieczy i wilgoci, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj robota sprzątającego bez nadzoru podczas pracy. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].