PHI
Robot sprzątający PHILIPS XU5100/10
2 839,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Zawartość opakowania | 2 x washable mops ; 1 x washable filter ; 1 x main brush ; 1 x side brush ; 1 x placemat ; 1 x power cord ; 1 x brush accessory ; 1 x Auto-Empty station |
| Obsługiwane produkty | XV1453 ; XV1452 ; XV1451 |
| Wskaźnik zapełnienia pojemnika na kurz | Tak |
| Mop dołączony | Tak |
| Moc ssania | 10000 Pa |
| Liczba filtrów | 1 szt. |
| Certyfikaty zgodności | CB |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Typ filtra | EPA |
| Akcesoria w zestawie | None |
| Możliwość podłączenia do internetu | Tak |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Zdalne planowanie | Tak |
| Towary niebezpieczne | Tak |
Wydajność
| Filtracja próżniowa powietrza | EPA |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,27 l |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Mycie na mokro | Nie |
| Typ nawigacji | Laser Distance Sensor (LDS) |
| System filtracji HEPA | Nie |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Ilość szczotek | 1 |
| Tryb cichy | Tak |
| Pokonywanie przeszkód do | 2 cm |
| Wskaźnik pustego zbiornika na wodę | Nie |
| Posadzki | Podłoga |
| Czujnik pyłu | Nie |
| Typ ograniczenia ruchu | Wirtualna ściana |
| Automatyczne zbieranie brudnej wody | Nie |
| Posadzki | Linoleum |
| Posadzki | Winyl |
| Posadzki | Płytki |
| Posadzki | Drewno |
| Podnoszona mopująca ściereczka | Nie |
| Posadzki | Parkiet |
| Pojemność na kurz (łącznie) | 0,26 l |
| Posadzki | Dywan |
| Posadzki | Laminat |
| Automatyczne suszenie mopa | Nie |
| Pojemność na kurz (baza) | 3 l |
| Zintegrowane czujniki | Czujnik dywanu |
| Wartość progowa wspinaczki (max) | 2 cm |
| Materiał pędzla | Guma |
| Zintegrowane czujniki | Czujnik upuszczenia |
| Programy do odkurzaczy | Dywan |
| Liczba poziomów ssania | 4 |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Can be used with detergent | Tak |
| Samopróżniający się pojemnik na kurz | Tak |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,26 l |
| Technologia rozplątywania włosów | Tak |
| Liczba poziomów wilgotności mopa | 3 |
| Wi-Fi | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Poziom hałasu | 66 dB |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 & 5 |
Konstrukcja
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Typ pojemnika na kurz (podstawa) | Worek na kurz |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
Moc
| Wyjmowana bateria | Tak |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Czas pracy | 200 min |
| Częstotliwość wejściowa AC | None |
| Czas ładowania | 6 godz |
| Pobór mocy | 67 W |
| Napięcie baterii | 14,76 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 1,7 W |
Waga i rozmiary
| Masa stacji bazowej | 2,5 kg |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 341 x 515 x 292 mm |
| Waga produktu | 3,8 kg |
| Szerokość produktu | 341 mm |
| Wysokość produktu | 98 mm |
| Głębokość produktu | 420 mm |
Zawartość opakowania
| Stacja bazowa | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 8,9 kg |
| Szerokość opakowania | 351 mm |
| Wysokość opakowania | 420 mm |
| Głębokość opakowania | 387 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Dane logistyczne
| Ilość sztuk | 1 |
Bateria
| Pojemność baterii | 4800 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].