XAO
Robot sprzątający Xiaomi X20+ EU (WYPRZEDAŻ)
1 199,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Typ pojemnika na kurz (podstawa) | Worek na kurz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
Waga i rozmiary
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 586 x 427 x 340 mm |
| Waga produktu | 3,67 kg |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Wysokość produktu | 97 mm |
| Głębokość produktu | 350 mm |
Moc
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Czas pracy | 140 min |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Wydajność
| Pojemność na kurz (łącznie) | 0,35 l |
| Mycie na mokro | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 4 l |
| Typ nawigacji | Laser Distance Sensor (LDS) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].