XAO
Robot sprzątający z mopem Xiaomi E5 (biały) (OUTLET)
351,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie wejściowe stacji bazowej | 20 V |
| Napięcie znamionowe | 14,4 V |
| Napięcie ładowania | 20 V |
| Moc ssania | 2000 Pa |
| Moc znamionowa | 25 W |
| Pojemność baterii | 2600 mAh |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowuj produkt w suchym miejscu, z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Trzymaj robota z dala od cieczy i wilgoci, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj robota sprzątającego bez nadzoru podczas pracy. |
Wydajność
| Pojemność na kurz (łącznie) | 0,4 l |
| Mycie na mokro | Tak |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie |
| Zintegrowane czujniki | Wysokości, Przeszkód |
| Typ szczotki | Szczotki boczne |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
Konstrukcja
| Kształt | Okrągły |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Pojemnik na kurz |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Waga produktu | 2,3 kg |
| Wymiary stacji bazowej | 170 × 134 × 82,5 mm |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Pojemnik na kurz x 1 |
| Zawartość opakowania | Robot x 1 |
| Zawartość opakowania | Stacja ładowania x 1 |
| Zawartość opakowania | Szczotka boczna x 2 |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Zawartość opakowania | Zbiornik na wodę x 1 |
| Zawartość opakowania | Szczotka do czyszczenia x 1 |
| Zawartość opakowania | Zasilacz x 1 |
| Zawartość opakowania | Podkładka do mopa x 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].