RDE
RODE NTH-100 Headphones
674,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Zawartość opakowania | 1 кабель для наушников 2,4 м (черный) 1 х 3,5 мм на ¼-дюймовый адаптер 1 х сумка для хранения 1 набор идентификаторов цветов |
Wydajność
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na zadrapania |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Długość kabla | 2,4 m |
| Przeznaczone dla dzieci | Nie |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Podświetlenie | Nie |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 126 dB |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Odłączany przewód | Tak |
| Czysty dźwięk | Tak |
| Odtwarzanie muzyki | Tak |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Złącza 2x 3,5 mm | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Mikrofon | Tak |
| Połączenie USB | Nie |
Słuchawki
| Maksymalna moc wejścia | 1700 mW |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Impedancja | 32 Ω |
| Typ słuchawek dousznych | Słuchawki douszne |
| Czułość słuchawek | 110 dB |
| Materiał membrany | Folia poliestrowa Mylar |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Tłumienie hałasu | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 188 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 350 g |
| Szerokość produktu | 190 mm |
Zawartość opakowania
| Przewody | Audio (3.5mm) |
| Walizka | Tak |
| Adaptery audio dołączone | 3ˌ5 mm |
Cechy
| Typ produktu | Słuchawki studyjne |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].