SA1
Samsung Galaxy Buds 4 (R540) White
751,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 6 |
Bateria
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (z ANC) | 5 h |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (bez ANC) | 6 h |
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym/ z ANC) | 24 h |
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym/bez ANC) | 30 h |
Wydajność
| Regulacja głośności | Dotyk |
| Kolor produktu | Biały |
| Styl noszenia | Douszny |
| Virtual surround | Tak |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Segment rynku | Konsument |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Materiał obudowy | Metal |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Technologia Virtual Surround | 360° Audio |
| Adaptacyjny korektor | Tak |
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Tak |
| Profile Bluetooth | AAC |
| Profile Bluetooth | LC3 |
| Profile Bluetooth | SBC |
| Profile Bluetooth | SSC |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 6.1 |
Waga i rozmiary
| Waga obudowy ładującej | 45,1 g |
| Wymiary etui do ładowania (SxGxW) | 51 x 51 x 28,3 mm |
| Waga lewej słuchawki | 4,6 g |
| Waga prawej słuchawki | 4,6 g |
Słuchawki
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Ilość przetworników | 2 |
| Średnica głośnika | 1,1 cm |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Tłumienie hałasu | Tak |
Zawartość opakowania
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Typ połączenia skrzynki ładującej | USB Type-C |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Typ ładowania | Przewodowy i Bezprzewodowy |
| Ilość | 1 |
| Etui do ładowania | Tak |
Moc
| Wymagana moc ładowania (maks) | 4,5 W |
| Wymagana moc ładowania (min) | 2,5 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].