SEE
SEEK THERMAL KAMERA TERMOWIZYJNA SHOT Z TECHNOLOGIĄ POPRAWY OBRAZU SEEK FUSION, WI-FI, 206X156PX FOV 36ST, SW-AAA
4 416,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 45 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 410 g |
| Szerokość opakowania | 120 mm |
| Wysokość opakowania | 180 mm |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 28 mm |
| Waga produktu | 205 g |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
Zawartość opakowania
| Dołączony pasek na nadgarstek | Tak |
| Przewody | USB |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Konstrukcja
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozdzielczość | 206 x 156 px |
| Przekątna ekranu | 3,5" |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt wrażliwy na wstrząsy i upadki - zachować ostrożność. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy - grozi porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Przeczytaj instrukcję obsługi przed użyciem produktu. |
Wydajność
| Poziomy punt widzenia | 36° |
| Termiczna częstotliwość odświeżania | 9 Hz |
| Pionowy punkt widzenia | 36° |
Cechy
| Wi-Fi | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].