SEN
Sennheiser HD 300 PRO - Profesjonalne słuchawki, dynamiczne, zamknięte
856,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Studio |
| Minimalna temperatura pracy | -15 °C |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Składana konstrukcja | Tak |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Długość kabla | 1,55 m |
| Kolor kabla | Czarny |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Maksymalna temperatura pracy | 55°C |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Słuchawki x 1 |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Zawartość opakowania | Adapter 6,35 mm x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel audio x 1 |
Słuchawki
| Impedancja | 64 Ω |
| Czułość słuchawek | 108 dB +/- 3 dB |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Rodzaj przetwornika | Dynamiczny |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Maksymalny SPL | 123 dB |
| Pasmo przenoszenia | 6 - 25000 Hz |
| Poziom redukcji hałasu | Do 32 dB |
| Zniekształcenia harmoniczne (THD) | 0,1% |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 297 g |
| Wysokość produktu | 84 mm |
| Szerokość produktu | 187 mm |
| Długość produktu | 245 mm |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].