SEN
Słuchawki bezprzewodowe Sennheiser HD 450BT Czarne
419,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Certyfikaty | CE |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Przyciski operacyjne | Odbieranie / kończenie połączeń |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 108 dB |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor kabla | Czarny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Odłączany przewód | Tak |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Przyciski operacyjne | Objętość + |
| Przyciski operacyjne | Parowanie Bluetooth |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Przyciski operacyjne | Volume - |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
Bateria
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Czas ładowania | 2 h |
| Źródło ładowania | USB |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Pojemność baterii | 600 mAh |
| Czas odtwarzania muzyki | 30 h |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 238 g |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 2.402 - 2.480 GHz |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Połączenie USB | Tak |
| Profile Bluetooth | AAC |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Profile Bluetooth | HSP |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | SBC |
Zawartość opakowania
| Przewody | Dźwięk (2ˌ5 mm do 3ˌ5 mm) |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-A |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Arkusz bezpieczeństwa | Tak |
| Walizka | Tak |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Słuchawki
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Impedancja | 35 Ω |
| Średnica głośnika | 3,2 cm |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 0,3% |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Pasmo przenoszenia | 18 - 22000 Hz |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Mikrofon MEMS (Micro-Electro-Mechanical System) | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 80 - 6000 Hz |
Pozostałe funkcje
| Złącze 2,5 mm | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].