SEN
Słuchawki bezprzewodowe Sennheiser Accentum Plus Białe
571,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Słuchawki
| Częstotliwość | 2402 -2480 MHz |
| Czułość | 100 dB |
| Pasmo przenoszenia | 10 - 20000 Hz |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 0,3% |
| Czas pracy (max) | 50 godz. |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2, klasa 1 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 106 dB |
Wydajność
| Bezprzewodowy | Tak |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Redukcja szumów | Tak |
| Styl noszenia | Wokółuszny |
| Czas ładowania | 3 godz |
| Kompatybilny z | A2DP, AVRCP, HFP |
| Kolor produktu | Biały |
| Mikrofon | Tak |
Mikrofon
| Pasmo przenoszenia | 50 - 8000 Hz |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Moc
| Maksymalne natężenie prądu | 0,7 A |
| Napięcie | 5 V |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane. |
Bateria
| Pojemność baterii | 0,8 Ah |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 222 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].