SEN
Sennheiser HD 400 PRO - Profesjonalne słuchawki dynamiczne, otwarte
1 025,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wejśćie 3,5 mm | 1 |
Słuchawki
| Rodzaj przetwornika | Dynamiczny |
| System akustyczny | Otwarty |
| Impedancja | 120 Ω |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Maksymalny SPL | 110 dB |
| Pasmo przenoszenia | 6 - 38000 Hz |
| Zniekształcenia harmoniczne (THD) | 0,05% |
Wydajność
| Typ produktu | Słuchawki |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zastosowanie | Studio |
| Minimalna temperatura pracy | -15 °C |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 3m / 1,8 m |
| Maksymalna temperatura pracy | 55°C |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 240 g |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Kabel audio x 2 |
| Zawartość opakowania | Słuchawki x 1 |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Zawartość opakowania | Adapter 6,35 mm x 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].