SEN
Sennheiser IE 100 PRO BLACK - Słuchawki miniaturowe dokanałowe IEM
531,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Odsłuchy douszne |
| Styl noszenia | Dokanałowy |
| Długość kabla | 1,3 m |
| Zastosowanie | Koncert |
Słuchawki
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Minimalna temperatura pracy | -5 °C |
| Impedancja | 20 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 18000 Hz |
| Maksymalna temperatura pracy | 50°C |
| Maksymalny SPL | 115 dB |
| Całkowite zniekształcenia harmoniczne (THD) + hałas | < 0.1 % (1 kHz, 94 B) |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Adapter piankowy IE PRO (M) x 1 |
| Zawartość opakowania | Adapter silikonowy IE PRO x 3 |
| Zawartość opakowania | Pokrowiec x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel audio x 1 |
| Zawartość opakowania | Słuchawki x 1 |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Zawartość opakowania | Narzędzie do czyszczenia x 1 |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
| Ostrzeżenia | Nie używaj słuchawek podczas prowadzenia pojazdów mechanicznych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].