SHB
SHEBA Selection in Sauce Soczyste Smaki
38,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | CE, Waltham |
| Zawartość żelaza | 37,3 mg/kg |
| Zawartość cynku | 49,2 mg/kg |
| Zawartość jodu | 0,36 mg/kg |
| Zawartość tłuszczu | 5% |
| Zawartość miedzi | 5,1 mg/kg |
| Smak karmy | Wołowina |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Ilość porcji w opakowaniu | 12 |
| Smak karmy | Jagnięcina |
| Smak karmy | Kurczak |
| Popiół surowy | 2% |
| Włókna surowe | 0,2% |
| Wielkość porcji | 85 g |
| Smak karmy | Indyk |
| Pojemność | 1020 g |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Białko | 7,8% |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Główny smak | Kurczak |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Zawartość manganu | 7 mg/kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej. |
| Ostrzeżenia | Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. |
| Ostrzeżenia | Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].