SKL
SKULLCANDY Gaming Headset Crusher PLYR 720 Wireless XBOX
665,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Odtwarzanie muzyki | Tak |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Technologia Clear Voice | Tak |
Zawartość opakowania
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Audio (3.5mm) |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Ilość | 1 |
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Połączenie USB | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 354,2 g |
Bateria
| Źródło ładowania | USB |
| Czas pracy (max) | 48 godz. |
Słuchawki
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 36 Ω |
| Średnica głośnika | 4 cm |
Mikrofon
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].