SEN
Słuchawki bezprzewodowe Sennheiser Accentum Plus Czarne
755,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Styl noszenia | Wokółuszny |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Kompatybilny z | A2DP, AVRCP, HFP |
| Czas ładowania | 3,5 godz |
| Mikrofon | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Słuchawki |
Mikrofon
| Pasmo przenoszenia | 50 - 8000 Hz |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Mikrofon MEMS (Micro-Electro-Mechanical System) | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 227 g |
| Głębokość produktu | 48 mm |
| Długość produktu | 195 cm |
| Szerokość produktu | 165 mm |
Słuchawki
| Poziom ciśnienia akustycznego | 106 dB |
| Pasmo przenoszenia | 10 - 22000 Hz |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 0,3% |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2, klasa 1 |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Czas pracy (max) | 50 godz. |
| Czułość | 100 dB |
Moc
| Napięcie | 5 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 0,7 A |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane. |
| Ostrzeżenia | Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
Bateria
| Pojemność baterii | 0,8 Ah |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].