SEN
Słuchawki bezprzewodowe Sennheiser Momentum 4 Wireless - Grafitowe
1 122,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Słuchawki
| Czas pracy (max) | 20 godz. |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 106 dB |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2, klasa 1 |
| Redukcja szumów | Tak |
| Impedancja | 470 Ω |
| Regulacja głośności | Tak |
| Pasmo przenoszenia | 6 - 22000 Hz |
| Czułość | 100 dB |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 0,04% |
| System akustyczny | Otwarty |
Waga i rozmiary
| Długość produktu | 190 mm |
| Waga produktu | 293 g |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Głębokość produktu | 46,3 mm |
Wydajność
| Napięcie | 5 V |
| Długość kabla | 3 m |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Maksymalna temperatura pracy | 40°C |
| Czas ładowania | 120 min |
| Częstotliwość | 2402 -2480 MHz |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Zasięg | 260 m |
| Mikrofon | Tak(4) |
| Kompatybilny z | A2DP, AVRCP, HFP |
| Typ produktu | Słuchawki |
Mikrofon
| Pasmo przenoszenia | 50 - 10000 Hz |
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
Porty i interfejsy
| Złącze 3,5 mm | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].