LOG
Słuchawki Logitech H110 981-000271 (kolor szary)
45,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Głębokość opakowania | 164 mm |
| Wysokość opakowania | 176 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 162 g |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 144 mm |
| Waga produktu | 74 g |
| Głębokość produktu | 46 mm |
| Wysokość produktu | 162 mm |
Wydajność
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Ciemnoszary |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Długość kabla | 2,35 m |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
Pozostałe funkcje
| Przewodnik użytkownika | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane. |
| Ostrzeżenia | Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
Zawartość opakowania
| Ilość | 1 |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącza 2x 3,5 mm | Tak |
Dane logistyczne
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 4,8 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 917 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
Mikrofon
| Składany mikrofon | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 16000 Hz |
Słuchawki
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość słuchawek | 100 dB |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].