LOG
Słuchawki Logitech G733 Lightspeed Black
576,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Minimalne wymagania systemowe | CO JEST POTRZEBNE: Komputer z systemem Windows 7 lub nowszym, macOS X 10.12 lub nowszy i port USB, lub konsola do gier PlayStation lub Nintendo Switch ze stacją dokującą i portem USB3 Dostęp do Internetu w celu pobrania oprogramowania Logitech G HUB (opcjonalnie)1 |
| Zawartość opakowania | Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier RGB G733 LIGHTSPEED Odwracalny miękki pałąk (w zestawie) Odłączany mikrofon Bezprzewodowy odbiornik LIGHTSPEED (USB-A) Kabel do ładowania USB-C do USB-A |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
Porty i interfejsy
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Łączność radiowa | Tak |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 20 m |
Wydajność
| Technologia Virtual Surround | DTS Headphone:X 2.0 |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Kompatybilność urządzenia | PlayStation, Nintendo Switch |
| Virtual surround | Tak |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 87,5 dB |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Podświetlenie | Tak |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane. |
Moc
| Wymagana moc ładowania (min) | 2,5 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 2,5 W |
| Zasilanie USB | Nie |
Bateria
| Pojemność baterii | 5,55 Wh |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Źródło ładowania | USB |
| Czas odtwarzania muzyki | 29 h |
| Pojemność baterii | 1500 mAh |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
Zawartość opakowania
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Ilość | 1 |
Dane logistyczne
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 3,04 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 433 mm |
Mikrofon
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy/Kardioid |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Odczepiany mikrofon | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
Słuchawki
| Impedancja | 39 Ω |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 210 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 640 g |
| Głębokość opakowania | 214 mm |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
Cechy dostawcy
| Żywotność baterii | 1940 min |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 278 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].