LOG
Słuchawki Logitech H390 981-000406 (kolor czarny)
108,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Minimalne wymagania systemowe | Działa z komputerami z systemem Windows, Mac lub ChromeOS za pomocą dostępnego portu USB-A. |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
Porty i interfejsy
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Połączenie USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
Wydajność
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Kolor kabla | Czarny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Rodzaj sterowania | Na przewodzie |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Długość kabla | 1,9 m |
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 151 mm |
| Głębokość produktu | 68 mm |
| Wysokość produktu | 171 mm |
| Waga produktu | 197 g |
Słuchawki
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Czułość słuchawek | 94 dB |
| Średnica głośnika | 3 cm |
Dane logistyczne
| Produktów na palecie | 336 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 7232 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 6,7 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 315 mm |
| Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) | 1,55 kg |
| Długość kartonu do wysyłki | 25,5 cm |
| Opakowanie dostawcze GTIN (EAN / UPC) | 50992060300129 |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 14848 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Czułość mikrofonu | -17 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
Zawartość opakowania
| Ilość | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane. |
| Ostrzeżenia | Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 193 mm |
| Głębokość opakowania | 174 mm |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Waga wraz z opakowaniem | 260 g |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].