LOG
Słuchawki Logitech H540 981-000480 (kolor czarny)
171,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 120 g |
| Szerokość produktu | 215 mm |
| Głębokość produktu | 78 mm |
| Wysokość produktu | 180 mm |
Wydajność
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Regulacja głośności | Cyfrowy |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 180 mm |
| Wysokość opakowania | 215 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 312 g |
Pozostałe funkcje
| Przewodnik użytkownika | Tak |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Połączenie USB | Tak |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane. |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. |
Słuchawki
| Impedancja | 20 Ω |
| Czułość słuchawek | 115 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
Dane logistyczne
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 322 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 1,6 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
Mikrofon
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 16000 Hz |
Zawartość opakowania
| Ilość | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].