LOG
Słuchawki Logitech ZONE VIBE 100 Grafit
413,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Minimalne wymagania systemowe | Kompatybilność z komputerami z systemem Windows, Mac lub Chrome OS poprzez urządzenia Bluetooth i iOS lub Android Bluetooth. |
| Zawartość opakowania | Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Przewód ładowania USB-C Etui podróżne Dokumentacja produktu |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
Porty i interfejsy
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 30 m |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Pasmo przenoszenia (tryb rozmowy) | 100 - 8000 Hz |
| Reakcja częstotliwościowa (tryb muzyczny) | 20 - 20000 Hz |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 169,7 mm |
| Wysokość produktu | 183 mm |
| Waga produktu | 185 g |
| Głębokość produktu | 73 mm |
| Wymiary podkładki pod ucho (SxGxW) | 75,4 x 19,3 x 98,6 mm |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 196 mm |
| Wysokość opakowania | 198 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 380 g |
Wydajność
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Długość kabla | 1,3 m |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Zoptymalizowany dla | Microsoft Teams, Google Meet, Zoom |
| Przyciski operacyjne | Volume - |
| Przyciski operacyjne | Odtwarzaj/Pauza |
| Przyciski operacyjne | Odbieranie / kończenie połączeń |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Przyciski operacyjne | Objętość + |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Styl noszenia | Nagłowny |
Bateria
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas rozmowy | 18 h |
| Pojemność baterii | 240 mAh |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 20 h |
| Źródło ładowania | USB |
Zawartość opakowania
| Ilość | 1 |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Pokrowiec | Tak |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
Dane logistyczne
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 362 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 1,99 kg |
Słuchawki
| Impedancja | 45 Ω |
| Czułość słuchawek | 118 dB |
| Średnica głośnika | 4 cm |
Mikrofon
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Mikrofon MEMS (Micro-Electro-Mechanical System) | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 8000 Hz |
| Składany mikrofon | Tak |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
Moc
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (min) | 2,5 W |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 2,5 W |
Szczegóły techniczne
| Product made with recycled materials | Tak |
| Overall recycled content | 25% |
Cechy dostawcy
| Żywotność baterii | 1200 min |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].