SKL
Słuchawki Skullcandy Crusher 540 Active Over-Ear Black Coal
732,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Odłączany przewód | Tak |
| Typ produktu | Słuchawki |
Bateria
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Źródło ładowania | USB |
| Czas odtwarzania muzyki | 40 h |
| Czas szybkiego ładowania | 10 min |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 312 g |
Porty i interfejsy
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
Słuchawki
| Budowa słuchawek | Nauszne |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 95 - 100 dB |
| Impedancja | 32 Ω |
Zawartość opakowania
| Przewody | USB Type-C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].