SON
Słuchawki Sony WHCH720NW.CE7 Białe
374,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Tak |
| Profile Bluetooth | HSP |
| Profile Bluetooth | AAC |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | SBC |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 192 g |
Bateria
| Napięcie baterii | 3,85 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (z ANC) | 35 h |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (bez ANC) | 50 h |
| Czas ładowania | 3,5 h |
| Czas rozmowy | 40 h |
| Źródło ładowania | USB |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas szybkiego ładowania | 10 min |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Słuchawki
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Czułość słuchawek | 108 dB |
| Impedancja | 325 Ω |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Pasmo przenoszenia | 7 - 20000 Hz |
| Średnica głośnika | 3 cm |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
Wydajność
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Przyciski operacyjne | Track < |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Ładowanie |
| Diody LED | Zasilanie |
| Przyciski operacyjne | Ścieżka |
| Przyciski operacyjne | Odtwarzaj/Pauza |
| Przyciski operacyjne | Volume - |
| Przyciski operacyjne | Objętość + |
| Przyciski operacyjne | Parowanie Bluetooth |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
| Głos HD | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
Zawartość opakowania
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Audio (3.5mm) |
| Przewody | USB |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Podstawka do ładowania | Nie |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 442 g |
| Szerokość opakowania | 55 mm |
| Wysokość opakowania | 260 mm |
| Głębokość opakowania | 208 mm |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].