TRU
Słuchawki TRUST GXT489W FAYZO HEADSET WHT (25210)
138,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Odłączany przewód | Tak |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 110 dB |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Przyciski operacyjne | Wyciszenie |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Zastosowanie | Gaming |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Waga produktu | 255 g |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Głębokość produktu | 90 mm |
Słuchawki
| Czułość słuchawek | 100 dB |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Ilość przetworników | 2 |
| Impedancja | 32 Ω |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 1% |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
Mikrofon
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Odczepiany mikrofon | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 17000 Hz |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
Szczegóły techniczne
| Ogólna zawartość materiałów pochodzących z recyklingu | 35% |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Product made with recycled materials | Tak |
Zawartość opakowania
| Przewody | Audio (3.5mm) |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość | 1 |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | SCS Product Category Rule (PCR) |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Nie używać podczas ładowania. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].