LOG
Słuchawki z mikrofonem Logitech 981-000770 (kolor czarny)
264,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Słuchawki
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 39 Ω |
| Średnica głośnika | 5 cm |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy/Kardioid |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 20000 Hz |
Moc
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Zasilanie USB | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane. |
| Ostrzeżenia | Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
Wydajność
| Technologia Virtual Surround | DTS Headphone:X 2.0 |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 107 dB |
| Długość kabla | 2 m |
| Kompatybilność urządzenia | PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor kabla | Czarny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Virtual surround | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Zastosowanie | Gaming |
Zawartość opakowania
| Materiał wkładek dousznych | Sztuczna skóra |
| Ilość | 1 |
| Adaptery audio dołączone | USB |
| Adaptery audio dołączone | 2 x 3.5mm |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.12 Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15 Catalina |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.14 Mojave |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 12.0 Monterey |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 2,6 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 440 mm |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 230 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 565 g |
| Głębokość opakowania | 198 mm |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 81,7 mm |
| Szerokość produktu | 182 mm |
| Waga produktu | 280 g |
| Wysokość produktu | 172 mm |
Pozostałe funkcje
| Technologia dolby | 7.1 Surround Sound |
| Średnica kapsuły | 6 mm |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].