SQU
SQUEAK GŁOŚNIK BASSBLASTER BLUETOOTH 5.1, RADIO FM, ODTWARZACZ MP3 SQ1001
131,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,3 kg |
| Głębokość produktu | 165 mm |
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Wi-Fi | Nie |
| Port USB | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 155 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,53 kg |
| Głębokość opakowania | 197 mm |
| Wysokość opakowania | 235 mm |
Wydajność
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Pasmo FM | 87,6 - 108 MHz |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Radio FM | Tak |
Moc
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 7 h |
Głośniki
| Ilość głośników | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą. |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Przenośny głośnik stereo |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiał obudowy | MDF |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | Kabel USB |
| Przewody | XLR- jack 6.3 mm |
| Przewody | AUX |
| Instrukcja | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Audio
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Zakres częstotliwości | 80 - 20000 Hz |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].