SQU
SQUEAK GŁOŚNIK KARAOKE BEATONE BLUETOOTH 5.3, 45W RADIO FM, MICROSD, AUX, USB, USB-C SQ1009
98,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą. |
Wydajność
| Pojemność baterii | 1800 mAh |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Radio FM | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Audio
| Zakres częstotliwości | 120 - 20000 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 45 W |
Porty i interfejsy
| Wejście AUX | Tak |
| Wejście mikrofonowe | 1 |
| Port USB | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
Konstrukcja
| Oświetlenie LED | Tak |
| Typ produktu | Przenośny głośnik stereo |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
Zawartość opakowania
| Instrukcja | Tak |
| Przewody | Kabel USB |
| Przewody | AUX |
| Ilość sztuk | 1 |
Moc
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 10 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
Głośniki
| Ilość głośników | 1 |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Wysokość produktu | 405 mm |
| Waga produktu | 1,35 kg |
| Szerokość produktu | 1033 mm |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 170 mm |
| Wysokość opakowania | 417 mm |
| Głębokość opakowania | 179 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,5 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].