ASU
Stacja dokująca ASUS Triple Display USB-C Dock DC300
713,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Sieć
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
Moc
| Długość kabla USB | 0,6 m |
| Rodzaj zasilania | DC, USB |
| Prąd wyjściowy | 7,5 A |
| Napięcie operacyjne | 20 V |
| Zasilanie | 150 W |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Dokujący |
| Zasilanie USB | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Maksymalne zasilanie USB | 90 W |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Mikrofon | Nie |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 32 mm |
| Waga produktu | 514 g |
| Szerokość produktu | 160 mm |
Wydajność
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 3 |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 3840 x 2160 px |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Kensington Lock | Tak |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Oprogramowanie
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].