LEV
Stacja dokująca Lenovo X9 Charging GaN Dock 60W
404,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Certyfikaty | FCC/ICES CE CB RCM BSMI VCCI/PSE UKCA TISI TUV Mark PSB NOM |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Funkcja ładowania | Tak |
| Przycisk reset | Nie |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 3840 x 2160 px |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
Zawartość opakowania
| Podstawa dołączona | Tak |
| Torba podróżna | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Przewody | Prąd przemienny |
Porty i interfejsy
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 60 W |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Mikrofon | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
Moc
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| Długość kabla USB | 0,5 m |
| Prąd wejściowy | 1.6 A |
| Pobór mocy (max) | 60 W |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 190 mm |
| Wysokość opakowania | 55 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 574 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 183 mm |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 33,5 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 281 g |
Sieć
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 90% |
Oprogramowanie
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].