ADL
Suszarko-lokówka Adler AD 2022 (1000W; kolor czarny)
102,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Model | Zestaw do stylizacji włosów |
| Prostowanie włosów | Nie |
| Zakręcanie włosów | Tak |
| Pielęgnacja jonowa | Nie |
| Regulowany termostat | Tak |
| Suszenie włosów | Nie |
| Teksturyzacja włosów | Nie |
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni | Nie |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc | 1200 W |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Ergonomia
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Bezprzewodowy | Nie |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 7 |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Walizka | Tak |
| Ilość szczotek | 6 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z mokrymi rękami. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy regularnie czyścić, aby unikać przegrzewania. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].