BBL
Suszarko-lokówka do włosów Babyliss AS952E (650W; kolor złoty)
195,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Model | Szczotka z gorącym powietrzem |
| Pielęgnacja jonowa | Tak |
| Technologia | Ciepły |
| Ilość prędkości | 2 |
| Regulowany termostat | Tak |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Suszenie włosów | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 2 |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 650 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy regularnie czyścić, aby unikać przegrzewania. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z mokrymi rękami. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody. |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Złoty |
| Powłoka ceramiczna | Tak |
Ergonomia
| Długość przewodu | 2,5 m |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Zawartość opakowania
| Zaślepki | Tak |
| Ilość załączników | 2 |
Waga i rozmiary
| Średnica szczotki (min) | 4 cm |
| Średnica szczotki (max) | 5 cm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].