BBL
Suszarko-lokówka z jonizacją do włosów Babyliss AS970E (650W; kolor czarno-złoty)
259,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Pielęgnacja jonowa | Tak |
| Odpowiedni do rodzaju włosów | Cienkich |
| Odpowiedni do długości włosów | Długie |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Obrót kierunkowy | Tak |
| Odpowiedni do rodzaju włosów | Do wszystkich rodzajów |
| Obrotowa szczotka | Tak |
| Zakręcanie włosów | Tak |
| Teksturyzacja włosów | Tak |
| Kształt lokówki | Proste w kształcie beczki |
| Regulowany termostat | Tak |
| Liczba ustawień | 2 |
| Kierunki kręcenia | Lewy |
| Kierunki kręcenia | Prawy |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Funkcja modelowania antystatycznego | Tak |
| Odpowiedni do długości włosów | Średni |
| Obroty w lewo i prawo | Tak |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Automatyczne obracanie | Tak |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 2 |
| Suszenie włosów | Tak |
| Model | Zestaw do stylizacji włosów |
| Ilość prędkości | 2 |
| Przeznaczenie | Suche/Mokre włosy |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Technologia | Ciepły |
Zawartość opakowania
| Mata termoodporna w zestawie | Nie |
| Akcesoria do pielęgnacji włosów | Główka szczoteczki |
| Stacja dokująca uwzględniona | Nie |
| Główki szczoteczki w zestawie | 4 szt. |
| Dołączona rękawica żaroodporna | Nie |
| Ilość załączników | 4 |
| Ilość szczotek | 2 |
| Mata grzewcza | Nie |
| Uchwyt/podstawka | Nie |
| Nienagrzewająca się końcówka | Nie |
| Zaślepki | Nie |
| Pokrowiec | Nie |
| Etui podróżne | Tak |
| Grzebień | Nie |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Walizka | Nie |
Dane logistyczne
| Szerokość palety netto | 80 cm |
| Wysokość palety netto | 165,4 cm |
| Paleta GTIN (EAN / UPC) | 43030050153826 |
| Głębokość palety netto | 120 cm |
| Pojemność skrzyni (zewnętrznej) | 465 cm³ |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 33030050153829 |
| Pojemność brutto palety | 1726 dm³ |
| Produkty na warstwę palety | 48 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 32 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 300 mm |
| Szerokość brutto palety | 80 cm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 6 szt. |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Produktów na palecie | 192 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 5,55 kg |
| Wysokość brutto palety | 179,8 cm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 413 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 8 szt. |
| Waga brutto palety | 243,2 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 375 mm |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
Ergonomia
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
| Lampka kontrolna | Nie |
| Produkt niebezpieczny dla środowiska | Nie |
| Wskaźnik temperatury | Nie |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Długość przewodu | 2,5 m |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Nie |
Waga i rozmiary
| Średnica główki szczotki 2 | 3,8 cm |
| Średnica rurki | 5 cm |
| Średnica główki szczotki | 5 cm |
| Szerokość produktu | 360 mm |
| Wysokość produktu | 60 mm |
| Głębokość produktu | 52 mm |
| Waga produktu | 325 g |
Konstrukcja
| Możliwość zawieszenia | Nie |
| Szczecina | Włosie z nylonu/dzika |
| Powłoka ceramiczna | Tak |
| Wysuwana szczotka | Nie |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Moc
| Podwójne napięcie | Nie |
| Moc | 650 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
Cechy
| Odpowiedni dla grubości włosów | Średni |
| Odpowiedni dla grubości włosów | Cienki |
| Odpowiedni dla grubości włosów | Gruby |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z mokrymi rękami. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy regularnie czyścić, aby unikać przegrzewania. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody. |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 95 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,27 kg |
| Szerokość opakowania | 395 mm |
| Wysokość opakowania | 180 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
Pozostałe funkcje
| Kolor kabla | Czarny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].