ADL
Suszarko-lokówka ADLER AD 2027
130,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 1200 W |
Konstrukcja
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Model | Suszarko-lokówka |
| Kolor produktu | Różowe złoto |
| Typ wtyczki | Typ C (wtyczka eur) |
| Kolor produktu | Biały |
| Długość kabla zasilającego | 1,8 m |
| Obrotowy kabel | Tak |
Wydajność
| Liczba ustawień temperatury | 2 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
Waga i rozmiary
| Długość produktu | 200 mm |
| Szerokość produktu | 64 mm |
Zawartość opakowania
| Liczba nasadek | 5 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z mokrymi rękami. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy regularnie czyścić, aby unikać przegrzewania. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].