BBL
Suszarko-lokówka BABYLISS AS6400E
407,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 546 g |
| Szerokość produktu | 295 mm |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Wysokość produktu | 55 mm |
| Szerokość talerza | 9,5 cm |
| Głębokość talerza | 5,5 cm |
Pozostałe funkcje
| Kolor kabla | Czarny |
| Typ produktu | Szczotka z gorącym powietrzem |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 900 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 95 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 922 g |
| Wysokość opakowania | 160 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 430 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Kasztanowy |
| Powłoka ceramiczna | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
Dane logistyczne
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 6 szt. |
| Waga brutto palety | 190 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 300 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 448 mm |
| Wysokość brutto palety | 194,2 cm |
| Produktów na palecie | 192 szt. |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 335 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 5,53 kg |
| Długość brutto palety | 80 cm |
| Pojemność brutto palety | 1864 dm³ |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 33030050197359 |
| Pojemność skrzyni (zewnętrznej) | 450 cm³ |
| Waga netto palety | 174,7 kg |
| Głębokość palety netto | 80 cm |
| Produkty na warstwę palety | 48 szt. |
| Szerokość palety netto | 120 cm |
| Wysokość palety netto | 179,8 cm |
Wydajność
| Model | Szczotka do prostowania |
| Przeznaczenie | Suche/Mokre włosy |
| Technologia | Airflow |
| Regulowany termostat | Tak |
| Suszenie włosów | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
| Ilość prędkości | 3 |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Teksturyzacja włosów | Nie |
| Pielęgnacja jonowa | Tak |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni | Tak |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Liczba ustawień | 6 |
| Odpowiedni do rodzaju włosów | Do wszystkich rodzajów |
| Technologia jonowa | Tak |
| Zakręcanie włosów | Nie |
| Funkcja modelowania antystatycznego | Tak |
| Wyjmowana klatka filtra | Tak |
Ergonomia
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Wskaźnik temperatury | Tak |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Wskaźnik gotowości do użycia | Tak |
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Długość przewodu | 2,5 m |
| Automatyczne wyłączanie po | 60 min |
| Wskaźnik ciepła | Tak |
| Produkt niebezpieczny dla środowiska | Nie |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Certyfikaty
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
Cechy dostawcy
| Dostępna karta informacyjna produktu lub artykułu? | Tak |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | MSDS |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].