BBL
Suszarko-lokówka BABYLISS AS95E (OUTLET)
223,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Mata termoodporna w zestawie | Nie |
| Dołączona rękawica żaroodporna | Nie |
| Walizka | Nie |
| Pokrowiec | Nie |
| Główki szczoteczki w zestawie | 1 szt. |
| Nienagrzewająca się końcówka | Tak |
| Owalna szczotka | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Cechy dostawcy
| Dostępna karta informacyjna produktu lub artykułu? | Tak |
Dane logistyczne
| Szerokość palety netto | 80 cm |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 8516320000 |
| Wysokość palety netto | 180,6 cm |
| Głębokość palety netto | 120 cm |
| Produkty na warstwę palety | 30 szt. |
| Pojemność brutto palety | 1872 dm³ |
| Paleta GTIN (EAN / UPC) | 43030050190913 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 450 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 30 szt. |
| Pojemność skrzyni (zewnętrznej) | 472500 cm³ |
| Szerokość brutto palety | 80 cm |
| Produktów na palecie | 180 szt. |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 33030050190916 |
| Wysokość brutto palety | 195 cm |
| Waga brutto palety | 187,2 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 300 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 7,6 kg |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 6 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 5 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 350 mm |
Pozostałe funkcje
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Kolor kabla | Czarny |
Ergonomia
| Wskaźnik ciepła | Nie |
| Wskaźnik temperatury | Nie |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik | Nie |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Wskaźnik gotowości do użycia | Nie |
| Automatyczne wyłączanie po | 60 min |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Certyfikaty
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
Moc
| Podwójne napięcie | Nie |
| Moc | 1000 W |
| Zmienne napięcie | Nie |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
Wydajność
| Funkcja modelowania antystatycznego | Tak |
| Obrotowa szczotka | Nie |
| Odpowiedni do długości włosów | Średni |
| Odpowiedni do długości włosów | Długie |
| Odpowiedni do rodzaju włosów | Do wszystkich rodzajów |
| Technologia jonowa | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Zakręcanie włosów | Tak |
| Technologia | Airflow |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Teksturyzacja włosów | Tak |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni | Tak |
| Suszenie włosów | Tak |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 2 |
| Liczba ustawień | 4 |
| Liczba ustawień temperatury | 2 |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Przeznaczenie | Suche/Mokre włosy |
| Model | Szczotka z gorącym powietrzem |
| Ilość prędkości | 2 |
Konstrukcja
| Szczecina | Syntetyk |
| Powłoka ceramiczna | Tak |
| Możliwość zawieszenia | Nie |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Kolor produktu | Szampański |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 72 mm |
| Szerokość produktu | 430 mm |
| Głębokość produktu | 108 mm |
| Waga produktu | 691 g |
Cechy
| Języki opakowania | Portugalski |
| Języki opakowania | Holenderski |
| Języki opakowania | Wielo |
| Języki opakowania | Rosyjski |
| Języki opakowania | Francuska |
| Języki opakowania | Angielski |
| Języki opakowania | Hiszpański |
| Języki opakowania | Polski |
| Języki opakowania | Włoski |
| Języki opakowania | Niemiecki |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 430 mm |
| Wysokość opakowania | 95 mm |
| Głębokość opakowania | 160 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,03 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].