BBL
Suszarko-lokówka BABYLISS BAB2675TTE
190,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Czarny |
Wydajność
| Model | Szczotka z gorącym powietrzem |
| Technologia | Ciepły |
| Ilość ustawień ciepła | 2 |
| Regulowany termostat | Tak |
| Typ kontroli | Suwak |
| Ilość prędkości | 2 |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 700 W |
Ergonomia
| Długość przewodu | 2,7 m |
Waga i rozmiary
| Średnica szczotki (max) | 1,9 cm |
Zawartość opakowania
| Nienagrzewająca się końcówka | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].