BBL
Suszarko-lokówka BABYLISS BAB2676TTE
185,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
| Długość przewodu | 2,7 m |
Wydajność
| Suszenie włosów | Tak |
| Typ kontroli | Suwak |
| Temperatura (maks) | 100 °C |
| Regulowany termostat | Nie |
| Poziom hałasu | 75,5 dB |
| Temperatura (min) | 80 °C |
| Model | Szczotka z gorącym powietrzem |
| Zakręcanie włosów | Tak |
| Technologia | Ciepły |
| Ilość prędkości | 2 |
| Ilość ustawień ciepła | 2 |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni | Nie |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Odpowiedni do rodzaju włosów | Do wszystkich rodzajów |
| Funkcja jonizacji | Nie |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 700 W |
Konstrukcja
| Uchwyt z zamkiem | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Cechy
| Kolor kabla | Czarny |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Waga i rozmiary
| Średnica główki szczotki | 3,2 cm |
| Średnica szczotki (max) | 3,2 cm |
Zawartość opakowania
| Nienagrzewająca się końcówka | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy regularnie czyścić, aby unikać przegrzewania. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z mokrymi rękami. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].