BBL
Suszarko-lokówka BABYLISS BAB2770E
262,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Długość przewodu | 2,7 m |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Wydajność
| Obrotowa szczotka | Tak |
| Technologia | Para |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Wyjmowana klatka filtra | Tak |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski, Suwak |
| Obroty w lewo i prawo | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Poziom hałasu | 70 dB |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni | Tak |
| Suszenie włosów | Tak |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 2 |
| Ilość prędkości | 2 |
| Model | Szczotka z gorącym powietrzem |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 800 W |
Konstrukcja
| Materiał płyty | Ceramika |
| Kolor produktu | Czarny |
Zawartość opakowania
| Ilość szczotek | 2 |
Waga i rozmiary
| Średnica główki szczotki 2 | 5 cm |
| Średnica główki szczotki | 4 cm |
Cechy
| Kolor kabla | Czarny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].