BBL
Suszarko-lokówka do włosów Babyliss AS136E (1000W; kolor złoty) (WYPRZEDAŻ)
167,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 1,27 kg |
| Głębokość opakowania | 95 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 395 mm |
| Wysokość opakowania | 180 mm |
Dane logistyczne
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 6 szt. |
| Produktów na palecie | 192 szt. |
| Wysokość brutto palety | 179,8 cm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 306 mm |
| Waga brutto palety | 196,2 kg |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 33030050153782 |
| Pojemność brutto palety | 1726 dm³ |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Pojemność skrzyni (zewnętrznej) | 474 cm³ |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 8 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 32 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 413 mm |
| Paleta GTIN (EAN / UPC) | 43030050153789 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 375 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 3,93 kg |
| Produkty na warstwę palety | 48 szt. |
| Szerokość brutto palety | 80 cm |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Szerokość palety netto | 80 cm |
| Wysokość palety netto | 165,4 cm |
| Głębokość palety netto | 120 cm |
Waga i rozmiary
| Średnica główki szczotki | 5 cm |
| Szerokość produktu | 241 mm |
| Głębokość produktu | 58 mm |
| Średnica rurki | 5 cm |
| Wysokość produktu | 59 mm |
| Waga produktu | 325 g |
Ergonomia
| Długość przewodu | 2,5 m |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Wskaźnik temperatury | Nie |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Nie |
| Produkt niebezpieczny dla środowiska | Nie |
Zawartość opakowania
| Zaślepki | Nie |
| Ilość załączników | 4 |
| Główki szczoteczki w zestawie | 4 szt. |
| Walizka | Nie |
| Nienagrzewająca się końcówka | Nie |
| Ilość szczotek | 2 |
| Pokrowiec | Nie |
| Uchwyt/podstawka | Nie |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Stacja dokująca uwzględniona | Nie |
| Grzebień | Nie |
| Etui podróżne | Nie |
| Dołączona rękawica żaroodporna | Nie |
| Mata grzewcza | Nie |
Moc
| Moc | 1000 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Pallad |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Miedziany |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Powłoka ceramiczna | Nie |
Wydajność
| Kształt lokówki | W kształcie stożka |
| Zakręcanie włosów | Tak |
| Teksturyzacja włosów | Tak |
| Przeznaczenie | Suche/Mokre włosy |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Technologia | Ciepły |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 2 |
| Suszenie włosów | Tak |
| Model | Zestaw do stylizacji włosów |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy regularnie czyścić, aby unikać przegrzewania. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z mokrymi rękami. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].