ESP
Suszarko-lokówka do włosów Esperanza Nefertiti EBL001W (400W; kolor biały)
33,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Box |
| Ilość sztuk | 1 |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Moc | 400 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
Wydajność
| Odpowiedni do rodzaju włosów | Do wszystkich rodzajów |
| Suszenie włosów | Tak |
| Ilość prędkości | 3 |
| Model | Szczotka z gorącym powietrzem |
| Technologia | Ciepły |
| Zakręcanie włosów | Tak |
Ergonomia
| Bezprzewodowy | Nie |
| Długość przewodu | 1,6 m |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z mokrymi rękami. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy regularnie czyścić, aby unikać przegrzewania. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Głębokość talerza | 11 cm |
| Średnica główki szczotki | 2,32 cm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].