DYO
Suszarko-lokówka DYSON HS09 Co-Anda Amber Silk/Pink 143161-01
3 645,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 262 mm |
| Głębokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 38 mm |
Wydajność
| Prostowanie włosów | Tak |
| Ilość prędkości | 3 |
| Technologia | Ciepły |
| Regulowany termostat | Tak |
| Zakręcanie włosów | Tak |
| Nadmuch | 14 L/s |
| Suszenie włosów | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 4 |
| Model | Multistyler |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Różowy złoty |
Pozostałe funkcje
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
Ergonomia
| Długość przewodu | 2 m |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Zawartość opakowania
| Nakładka dyfuzora | Tak |
| Walizka | Tak |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1700 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].