PHI
Suszarko-lokówka PHILIPS BHA 735/00
351,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc | 1000 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
Wydajność
| Technologia | Ciepły |
| Regulowany termostat | Tak |
| Model | Szczotka z gorącym powietrzem |
| Ilość prędkości | 2 |
| Teksturyzacja włosów | Nie |
| Zakręcanie włosów | Tak |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Prostowanie włosów | Nie |
| Suszenie włosów | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Różowy |
| Wieszak typ | Oczko do wieszania |
Ergonomia
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
Zawartość opakowania
| Ilość załączników | 4 |
Waga i rozmiary
| Średnica szczotki (max) | 5 cm |
| Średnica szczotki (min) | 3 cm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].