PHI
Suszarko-lokówka PHILIPS Essential BHA 305/00
166,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z mokrymi rękami. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy regularnie czyścić, aby unikać przegrzewania. |
Pozostałe funkcje
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Wydajność
| Ceramiczny promiennik podczerwieni | Nie |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Zakręcanie włosów | Tak |
| Suszenie włosów | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Technologia | Ciepły |
| Teksturyzacja włosów | Nie |
| Regulowany termostat | Tak |
| Model | Zestaw do stylizacji włosów |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Ilość prędkości | 2 |
Ergonomia
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
Zawartość opakowania
| Nakładka dyfuzora | Tak |
| Ilość załączników | 3 |
Waga i rozmiary
| Średnica główki szczotki | 3 cm |
| Średnica główki szczotki 2 | 3,8 cm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Wieszak typ | Oczko do wieszania |
| Powłoka ceramiczna | Tak |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 800 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].