ROW
Suszarko-lokówka Rowenta Brush Active Premium Care CF9540F0 (1000W; szary)
281,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Wieszak typ | Oczko do wieszania |
| Kolor produktu | Metaliczny |
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Powłoka ceramiczna | Tak |
| Zdejmowana siatka | Tak |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Szczecina | Naturalny |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 340 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 90 mm |
| Wysokość opakowania | 242 mm |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 56,4 mm |
| Waga produktu | 363 g |
| Głębokość produktu | 264 mm |
| Średnica główki szczotki | 4 cm |
| Wysokość produktu | 62 mm |
| Średnica główki szczotki 2 | 5 cm |
Ergonomia
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Nie |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Bezprzewodowy | Nie |
Wydajność
| Model | Szczotka z gorącym powietrzem |
| Ilość prędkości | 2 |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Technologia | Ciepły |
| Zakręcanie włosów | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 2 |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Obrotowa szczotka | Tak |
| Regulowany termostat | Nie |
| Suszenie włosów | Tak |
| Automatyczne obracanie | Tak |
| Temperatura (min) | 25 °C |
| Liczba ustawień | 2 |
| Tworzywo elementu grzejącego | Aluminium |
| Teksturyzacja włosów | Nie |
| Przeznaczenie | Suche/Mokre włosy |
| Temperatura (maks) | 80 °C |
Moc
| Moc | 1000 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy regularnie czyścić, aby unikać przegrzewania. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z mokrymi rękami. |
Pozostałe funkcje
| Kolor kabla | Biały |
Zawartość opakowania
| Nienagrzewająca się końcówka | Tak |
| Ilość szczotek | 2 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].